Наша кнопка :

Adverno
Код кнопки

Объявление

Супутникове HD TV Віасат підключення Львів - Телевизоры

Код: 169067 Создано: 29-09-2020 08:45
Супутникове HD TV Віасат підключення Львів

Цена:

1 100 грн.

Владелец: Все объявления этого владельца

u25147

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Новый
Категория:Телевизоры
Регион:Украина, Львов и область
Реклама:

Супутникове HD TV Віасат підключення Львів.
068-814-20-43
Якісні послуги супутникового ТБ. Широкий вибір каналів і тарифів. Виклик майстра і підтримка у Львові.
Досвідчений фахівець надає повний перелік робіт по підключенню налаштування встановлення монтажу ремонту супутникових тарілок - ціни найнижчі годі й шукати.
Супутникове HD TV Віасат ціна.
Офіційний дилер компанії Віасат у Львові і Львівській області.
https://infotv.net.ua
Пакет каналів супутникового телебачення Віасат ТВ Львів, Україна 2020. Виклик майстра - фахівця для підключення Віасат ТВ, продаж тюнера для віасат тв з доставкою в будь-який населений пункт України.
Супутникове Тв від Viasat (віасат) широкий вибір каналів і тарифів. Виклик майстра і технічна підтримка. Підключення тюнера віасат і активація потрібного вам пакета каналів від viasat.
HD якість зображення і стереозвуку просто неймовірні на рівні MPEG-4, Full HD, 4K, UHD (Ultra HD) 8K і продовжує розвиватися.
Увага!
з 20 січня 2020 року канали 1 + 1, 2 + 2, Тет, Уніан, Плюс Плюс, Бігуді, Україна, НЛО ТБ, Індиго, СТБ, Новий Канал, ICTV, М1, М2, оце ТБ, Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Зум і Ентер - Фільм власники медіа груп закодували і зробили платними. Дивитися ці канали можна недорого на Віасат, Екстра ТВ або безкоштовно на цифровому ефірному Т2 телебаченні.
Купити тюнер для Екстра ТВ Львів, підключення каналів платного пакету XTRA TV та каналів Футбол 1 і Футбол 2. Установка супутникових антен під Екстра тв. Продаж супутникового обладнання для підключення Екстра ТВ. Налаштування антени супутникового телебачення Львів для перегляду каналів XTRA TV.
Магазин супутникового тв обладнання.
Купити тюнер Віасат у Львові, купити тюнер для Віассат ТВ у Львові, підключити Viassat TV. Установка супутникових антен Львів під Viasat TV. Продаж супутникового обладнання для підключення Віасат ТВ Україна. Налаштування антени супутникового телебачення у Львові для перегляду каналів Віасат.
Цифрове ефірне телебачення Т2 Львів, купити тюнер Т2 у Львові, налаштувати антену на Т2 телебачення, підключити Т2 недорого швидко якісно.
У нас у продажу широкий вибір супутникових тарілок і цифрових супутникових приймачів, технічні можливості і вигідна ціна яких задовольнять сміливі ваші очікування.
Телефонуйте нам прямо зараз 068-814-20-43

Реклама:

Картинки

Контактные данные

Имя: Виктор
Контактные телефоны: 098 355 75 89

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке

Реклама: